Dunajská 48
811 08 Bratislava

Traťový strojník

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práce Siladice , územie SR a ČR a to podľa aktuálnej stavebnej zákazky
Druh pracovného pomeru plný úväzok
Termín nástupu asap
Ponúkaný plat 5,80 – 6,20 €/ hod.
Náplň práce a zodpovednosti Pozícia je vhodná pre úchádzačov so skúsenosťami v odbore železničného staviteľstva. Jedná sa o zabezpečenie obsluhy špeciálnych strojov a zariadení pre výstavbu, obnovu a údržbu železničných tratí. Pre uchádzačov zabezpečíme všetky potrebné školenia a odbornú prípravu potrebnú pre výkon práce.
Zamestnanecké výhody, benefity profesionálne a atraktívne pracovné prostredie, možnosť dlhodobej spolupráce, zaškolenie zamestnanca
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie stredoškolské s maturitou, nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie
Zameranie / odbor elektrotechnické alebo strojnícke
Jazykové znalosti  –
Počítačové znalosti  –
Osobnostné predpoklady a zručnosti dobrý zdravotný a psychický stav, bezúhonnosť, technická a manuálna zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť
Vodičský preukaz sk. B
Prax na pozícii / v oblasti  –
Iné požiadavky skúška OS 25- B2 – rušňovodič, traťový strojník a skúška OS 18 – vlakvedúci nákladnej dopravy sú výhodou
Informácie pre uchádzača

Ak Vás zaujala možnosť pracovať u nás a boli by ste radi zaradení do výberového konania, môžete Vaše žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopismi zasielať elektronicky na emailovú adresu: personalne@tss.sk. Do predmetu Vašej správy uveďte pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate.

Spoločnosť TSS GRADE, a.s., IČO: 35 802 723, Dunajská 48, 811 08 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) si v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov vyhradzuje právo spracúvať osobné údaje pre účely výberového konania a ďalej pre účely evidovania osoby uchádzača ako potenciálneho zamestnanca spoločnosti, a to v rozsahu, v akom budú poskytnuté uchádzačom, a to po dobu najviac 3 rokov.
Uchádzač poskytuje svoje osobné údaje prevádzkovateľovi dobrovoľne a je si vedomý svojich práv ako dotknutej osoby podľa § 28 a nasl. zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje uchádzača sa tretej strane neposkytujú, príjemcom nesprístupňujú, nezverejňujú a prenos osobných údajov uchádzača do tretej krajiny sa neuskutočňuje.