Pracujte u nás a staňte sa členom nášho tímu

Ako prebieha výberový proces v TSS GRADE, a.s.

1. Prihláste sa na pozíciu o ktorú máte záujem. Následne Váš životopis posúdime a vyhodnotíme.

2. V prípade, že spĺňate kritériá na obsadzovanú pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. Ak Vaše skúsenosti a znalosti nebudú dostatočné, oslovíme Vás s možnosťou pracovnej ponuky na inú (nami obsadzovanú) pracovnú pozíciu.

3. Osobné stretnutie alebo online pohovor bude v prvom kole prebiehať s  HR manažérom a v prípade, že postúpite do druhého kola tak aj s priamym nadriadeným.

4. Predstavíme si pracovnú náplň a porozprávame sa o vašich skúsenostiach a vzájomných očakávaniach od pôsobenia v našej spoločnosti.

5. Pri niektorých pozíciách je nutné absolvovať lekársku prehliadku v predpísanom rozsahu a psychologické vyšetrenie. Tieto podmienky určuje legislatíva, ktorú máme ako spoločnosť pôsobiaca pri výstavbe železničnej dráhy povinnosť dodržiavať.

Vyššie uvedené prehliadky a vyšetrenia je možné absolvovať v našich zazmluvnených klinikách v Bratislave, Trenčíne alebo Košiciach, pričom sú plne hradené z našej strany bez ohľadu na výsledok.

6. Spätná väzba (pozitívna aj negatívna) z výberového konania Vám bude odkomunikovaná (telefonicky alebo e-mailom), najneskôr do dvoch týždňov od pohovoru.

7. V prípade Vášho úspechu vo výberovom procese uzatvárame pracovnú zmluvu najprv na dobu určitú na jeden rok. V prípade vzájomnej spokojnosti sa úväzok zmení na dobu neurčitú.

con041

Prečo práve TSS GRADE, a.s. ?

Na trhu pôsobíme od roku 2000 a od vtedy neustále upevňujeme svoje postavenie v stavebnom odvetví, v oblastí budovania dopravných stavieb so zameraním na železničnú infraštruktúru. Hľadáme ľudí, ktorí vnímajú možnosť pôsobenia v našej spoločnosti ako príležitosť podieľať sa na realizácií projektov s celospoločenským významom.

V našej spoločnosti si uvedomujeme, že náš najväčší kapitál sú ľudia, ktorý ju tvoria. Preto plne podporujeme odborný rast a rozširovanie kvalifikácie našich zamestnancov formou plnej podpory v ich vzdelávaní, ktoré okrem ich osobného rozvoja zhodnotia aj vo svojom ohodnotení. Pohyblivým pracovným časom umožňujeme prispôsobiť si pracovný deň potrebám zamestnancov. Radi Vás odmeníme za odporučenie nového kolegu,  podporíme v ťažkej životnej situácii, poskytneme dva dni do roka sick day ale aj príspevok pri narodení dieťaťa. Vážime si lojalitu a preto odmeňujeme našich zamestnancov za roky odpracované v našej spoločnosti. Myslíme na budúcnosť a preto každému zamestnancovi rovnakou sumou prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie.

Pracovné prostredie je tvorené najmä dobrými vzťahmi v kolektíve a preto ich budujeme každoročne team buildingom a novoročným večierkom v prostredí, ktorým si chceme uctiť našich zamestnancov a partnerov.

Staňte aj Vy súčasťou TSS GRADE, a.s.

Kontakt

Mgr. Ivan Bednár

+421 904 746 551

Máte otázky? Napíšte priamo na kariera@tss.sk